Agata Owczarzak

Magister psychologii, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Terapeutka TSR w trakcie procesu certyfikacji, psychotraumatolog w trakcie certyfikacji, w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej
Wykształcenie
Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła pierwszy stopień i drugi stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia na SWPS. Rozpoczęła 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT.
Doświadczenie
Pracuje jako konsultantka w Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym. Odbyła staż w Linii Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116123. Była członkiem Stowarzyszenia Pomocy Psychologicznej – Syntonia. Pracuje jako terapeutka w nurcie TSR.
O mnie
W swojej pracy dostosowuję formę pomocy do indywidualnych oczekiwań i potrzeb, złożoności problemu oraz gotowości do wprowadzania zmian czerpiąc z metod i narzędzi różnych nurtów. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi między innymi z powodu kryzysów psychicznych, PTSD, lęków, zaniżonego poczucia własnej wartości, problemów ze snem, zmian nastrojów, problemów komunikacyjnych. Głównym celem mojej pracy z drugim człowiekiem jest poprawa jakości i komfortu jego życia w atmosferze bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności korzystając ze szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych. Regularnie korzystam także z superwizji.