Natalia Zborowska

Psycholożka, terapeutka integracyjna. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, doktorantka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Wykształcenie
Studia z psychologii klinicznej ukończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Po obronie magisterskiej przez rok uczestniczyłam w programie stypendialnym, nadanym przez MSZ Indonezji na wyspie Bali. Mogłam tam doskonalić swój warsztat arteterapeutyczny oraz doświadczać poznawania świata na jego różnych, złożonych płaszczyznach. Kontynuuję swoją edukację w ramach studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym prowadzę zajęcia ze studentami związane z psychiatrią i psychoterapią. Ukończyłam I i II stopień TSR i jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym.
Doświadczenie
Doświadczenie zdobywam pracując w organizacjach pozarządowych, dla których piszę i prowadzę projekty oraz w szpitalach psychiatrycznych, m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii a obecnie w Szpitalu Tworkowskim w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracowałam na oddziałach dziennych i na oddziale ogólnopsychiatrycznym, współprowadząc zajęcia z arteterapii i pracy związanej z ciałem. Wielokrotnie prowadziłam grupy wsparcia oraz z treningi asertywności. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.
O mnie

Pracuję z osobami dorosłymi, które chcą podnosić swoje kompetencje w celu polepszenia jakości swojego życia oraz relacji. Pracuję z osobami z diagnozą ADHD, depresji, zaburzeń lękowych i innych.
Stale rozwijam swój warsztat pracy, aby pomagać klientom w sposób najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Stosując zindywidualizowany styl pracy, korzystam z technik różnych nurtów terapeutycznych, w szczególności TSR, najczęściej skupiając się na zasobach i dorobku psychologii humanistycznej, terapii poznawczo behawioralnej i ACT. Podstawą mojej pracy jest zawsze uważność na potrzeby i cele pacjenta oraz autentyczna, wspierająca relacja z nim.

W wolnych chwilach korzystam z dobrodziejstw różnych sportów, najczęściej chodzę po górach, ćwiczę jogę a w przeszłości większą część mojego życia młodzieńczego wypełniał taniec nowoczesny i akrobatyka. Uwielbiam podróże w różne zakątki świata, choć doceniam też nasze polskie góry, po których chętnie jeżdżę rowerem.
Kształcę się również w dziedzinie rynków finansowych/ inwestycyjnych i stawiam swoje pierwsze kroki w tradingu, w którym uważam, że umiejętności związane z regulacją emocji są jedną z ważniejszych kompetencji.