Jesteśmy zespołem specjalistów

W naszym odczuciu, aby zmienić własne życie człowiek potrzebuje siły, energii, nadziei, sojuszników, wsparcia i otuchy. Dlatego w pracy z klientami skupiamy się na tym, co jest dobre i działa, zamiast na problemach i patologiach, które są specyficznym sposobem doświadczania różnych wydarzeń życiowych.

Uważamy, że zmiany potrzebne klientowi powinny być przeprowadzone w tempie i kierunku uzgodnionym z nim samym. Zasadniczym obszarem pracy terapeutycznej jest przyszłość, którą budujemy razem z naszymi klientami. Teraźniejszość, pomimo że ulotna, jest jednak fundamentem do podejmowania decyzji. Do przeszłości zaglądamy przede wszystkim po to, aby wydobywać potrzebne zasoby osadzone w zdobytych doświadczeniach życiowych. Przeszłość, w naszym przekonaniu, jest potężnym „magazynem” elementów niezbędnych do przeprowadzenia pożądanych zmian, ale niekoniecznie miejscem do poszukiwania różnych patologii.

Założyciele

Tworzymy Zespół który:

Co nas wyróżnia?

Tworzymy doświadczony
Zespół

Rozwijamy swoje
kompetencje zawodowe

Naszą pracę poddajemy
regularnej superwizji

Nasz zespół

Wszyscy nasi Terapeuci spełniają kryteria świadczenia usług psychologicznych i psychoterapeutycznych wg obowiązujących przepisów prawnych.

Znajdź z nami swoje rozwiązanie!

Odezwij się do nas a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!