Dominika Markowska

Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Wykształcenie

Jestem Psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Interwentem i Coachem kryzysowym, absolwentką podyplomowych studiów o profilu Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej, a także absolwentką Akademii Coachingu Kryzysowego. Posiadam certyfikat Akredytowanego Coacha Kryzysowego (certyfikacja II stopnia).

Jestem też trenerem, absolwentką Szkoły Trenerów Grupy Set – projektu rozwijającego kompetencje trenerskie – przygotowujące osoby posiadające specjalistyczną wiedzę do pełnienia roli Trenera Edukatora.

W Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ukończyłam I i II stopień kursu TSR. Odbywam dalsze kształcenie w ramach Studium Umiejętności Specjalistycznych w TSR. Jestem w procesie certyfikacji.

Doświadczenie

Posiadam doświadczenie zawodowe związane z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwem zawodowym. Współpracowałam z agencjami doradztwa personalnego, (zarządzałam i realizowałam projekty rekrutacyjne, pełniłam funkcję Asesora w projektach Assessment Centre i Development Centre, współtworzyłam i realizowałam indywidualne i grupowe projekty outplacement). Pełniłam także funkcję HR Business Partnera (realizowałam projekty rekrutacyjne, działania onboardingowe, odpowiadałam za identyfikowanie potrzeb szkoleniowych, wspierałam zarząd i menedżerów w rozwiązywaniu konfliktów personalnych w organizacji).

 

Pracowałam jako psycholog na uczelni, gdzie byłam odpowiedzialna za wsparcie dla studentów i pracowników Uczelni.

 

Posiadam doświadczenie w zakresie koordynacji pracy konsultantów (psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy), dyżurujących na ogólnopolskiej, całodobowej linii wsparcia dla osób w kryzysie.

O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę sesje indywidualne (interwencja kryzysowa, coaching kariery i terapia TSR), oraz szkolenia, warsztaty i grupy wsparcia.

 

Towarzyszę moim klientom w procesach zmiany, w przejściu przez kryzys lub pokonaniu trudności, tworząc bezpieczną przestrzeń, w której skupiam się na budowaniu rozwiązań w oparciu o zasoby, potrzeby i wartości klienta. Zapraszam – porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach.